Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (14)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Красюк І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14

      
Категорія:    
1.

Іщенко А. В. 
Методологічні проблеми криміналістичних наукових досліджень / А. В. Іщенко; ред.: І. П. Красюк; Нац. акад. внутр. справ України. - К., 2003. - 359 c. - Бібліогр.: 800 назв. - укp.

Розглянуто сучасні методологічні проблеми криміналістичних досліджень, виникнення криміналістичних знань та їх періодизацію, функціональне навантаження науки за сучасних умов. Наведено диференціацію криміналістичних знань, особливості організації, планування і координації дисертаційних досліджень з криміналістики, оптимізації використання їх результатів у правоохоронній практиці, подальшому розвитку науки та навчальному процесі.

Рассмотрены основные методологические проблемы криминалистических исследований, возникновение криминалистических знаний и их периодизация, функциональная нагрузка науки в современных условиях. Приведена дифференциация криминалистических знаний, особенности организации, планирования и координации дисертационных исследований из криминалистики, оптимизации использования их результатов в правоохранной практике, дальнейшем развитии науки и учебном процессе.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894 в6 + Х894.9(4УКР) в6

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА637328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Іщенко А. В. 
Проблеми криміналістичного забезпечення розслідування злочинів / А. В. Іщенко, І. П. Красюк, В. В. Матвієнко; Нац. акад. внутр. справ України. - К., 2002. - 211 c. - Бібліогр.: 733 назв. - укp.

Розкрито структуру та особливості криміналістичного забезпечення розслідування злочинів. Проаналізовано сучасний стан та перспективи розробки криміналістичного забезпечення з проблем методики розслідування злочинів у дисертаціях криміналістів, а також основні етапи та пріоритетні напрямки наукового дослідження проблем методики розслідування злочинів.

Раскрыты структура и особенности криминалистического обеспечения методики расследования преступлений. Проанализированы современное состояние и перспективы разработки криминалистического обеспечения проблем методики расследования преступлений в диссертациях криминалистов, а также основные этапы научного исследования проблем методики расследования преступлений. Рассмотрены приоритетные направления исследований проблем методики расследований преступлений.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.3,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА628338 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Красюк І. В. 
Клінічна оцінка та корекція змін концентрації мікроелементів у крові хворих на хронічний гломерулонефрит : автореф. дис... канд. мед. наук / І. В. Красюк; Держ. установа "Ін-т нефрології АМН України". - К., 2008. - 19 c. - укp.

Виявлено, що в крові хворих на хронічний гломерулонефрит (ХГН) має місце дисмікроелементемія (підвищення вмісту свинцю, кадмію, нікелю та міді та зниження концентрації цинку й кобальту), яка залежить від стадії, форми та активності патологічного процесу. Вперше досліджено динаміку концентрації мікроелементів у крові хворих на ХГН залежно від методів еферентної та замісної терапії. Розроблено нові способи визначення та корекції дисмікроелементемії. Вперше доведено, що спосіб визначення елімінації мікроелементів за сеанс діалізу істотно точніший від сучасних аналогів за рахунок калькуляції загальної кількості елімінованих мікроелементів безпосередньо в усередненій репрезентативній пробі діалізату з апарата "штучна нирка", відібраній за допомогою пробовідбірника плинної рідини. Доведено клінічну ефективність способу корекції дисмікроелементемії у хворих на ХГН за рахунок забезпечення одночасного та контрольованого видалення з крові надлишку токсичних і зменшення дисбалансу есенціальних мікроелементів. Встановлено, що віддалені результати корекції дисмікроелементемії (подовження тривалості життя хворих, зменшення летальності) підтверджують ефективність даного способу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р414.011.6-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358684 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Красюк І. І. 
Міжнародна діяльність банківських інститутів в трансформаційній економіці : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / І. І. Красюк; Ін-т міжнар. віднос. Київ. нац. ун-ту ім. Т.Шевченка. - К., 2003. - 20 c. - укp.

Виявлено об'єктивні умови реалізації міжнародної банківської діяльності та визначено структурно-функціональні складові механізму співпраці національних комерційних банків з кредитно-фінансовими установами інших країн. Досліджено організаційно-правове та інституціональне забезпечення експортно-імпортних операцій за умов фінансової глобалізації. Проаналізовано можливості посилення впливу міжнародної банківської діяльності на процеси ринкової трансформації та економічного зростання. Розглянуто перспективи міжнародного банківського кредитування та включення банківської системи України у світовий ринок капіталів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.621.0 + У9(4УКР)826.210

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА325464 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Красюк І. О. 
Соціально-економічні, політичні й культурно-історичні умови становлення художньої освіти на Лівобережній Україні у XIX ст. / І. О. Красюк // Вісн. Черкас. ун-ту. Сер. Пед. науки. - 2009. - Вип. 166. - С. 80-84. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто основні соціально-економічні, політичні, ідеологічні умови, що визначають зміст і структуру художньої освіти на Лівобережній Україні у XIX ст.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4УКР)5 + Щ10 р(4УКР-9ЛІВ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Красюк І. О. 
Нариси з історії розвитку художньої освіти в Україні в XIX - на початку XX ст. : навч.-метод. посіб. / І. О. Красюк; ДВНЗ "Криворіз. нац. ун-т". - 2-ге вид., доповн. і переробл. - Кривий Ріг : Видавн. дім, 2012. - 222 c. - Бібліогр.: с. 193-211 - укp.

Розкрито історичні аспекти, специфіку та тенденції становлення художньої освіти в Україні в досліджуваний період, виокремлено його важливі етапи. Показано особливості розвитку художньої освіти на Лівобережній Україні та Катеринославщині. Висвітлено теоретичні основи та специфіку викладання образотворчих дисциплін у спеціальних і художньопромислових навчальних закладах заданого періоду. Визнано найпомітнішими осередками художньої освіти Лівобережної України школу М. Раєвської-Іванової в Харкові та М. Мурашка в Києві, Київське художнє училище, Харківський технологічний інститут; важливими центрами мистецтвознавчої освіти - Імператорські університети Києва та Харкова; центрами художньо-промилової освіти - Миргородську художньо-промислову школу ім. М. В. Гоголя, курси підготовки вчительок рукоділля та спеціальних класів художніх робіт Курдюмових і Художньо-ремісничу навчальну майстерню друкарської справи С. Кульженка в Києві.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ103(4УКР)53 р-3 + Ч33(4УКР)5/6 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА764564 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Красюк І. О. 
Формування осередків художньої освіти на Лівобережній Україні в ХІХ столітті / І. О. Красюк // Педагогіка вищ. та серед. шк. : зб. наук. пр. - 2001. - Вип. 3 . - С. 96-104. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Рассмотрена проблема становления художественного образования в указанном регионе в ХІХ в. на разных уровнях: в общеобразовательных школах, лицеях и гимназиях, университетах и частных художественных школах. Кратко представлены материалы о художественно-педагогической деятельности наиболее известных преподавателей, которые претворяли в жизнь традиции академического образования. Обоснован вывод о наличии в Украине к началу ХХ в. условий для полноценного высшего художественного образования.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4Укр3) + Щ10р(4Укр)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70936 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Красюк І. О. 
Художня освіта на Лівобережній Україні другої половини ХІХ - на початку ХХ століття : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.01 / І. О. Красюк; Кіровогр. держ. пед. ун-т ім. В. Винниченка. - Кіровоград, 2013. - 20 c. - укp.

Проаналізовано проблему та запропоновано нове вирішення наукового завдання, яке полягає у виявленні специфіки та тенденцій становлення й розвитку художньої освіти на Лівобережній Україні другої половини XIX - початку XX ст., розкритті можливостей використання історико-педагогічного досвіду художньої освіти за сучасних умов. Вивчено історичні аспекти, соціально-економічні чинники та культурні тенденції становлення художньої освіти на Лівобережній Україні названого періоду. Вивчено феномен художньої освіти, її сутність і зміст.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ10 р(4УКР-9ЛІВ)5/6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА396299 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Красюк І. В. 
Можливості ультразвукової діагностики гастроезофагеального рефлюксу у хворих на бронхіальну астму / І. В. Красюк // Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція. - 2015. - № 1. - С. 35-39. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - визначити можливості ультразвукової діагностики (УЗД) стравоходу в діагностиці гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ) у хворих на бронхіальну астму (БА). Обстежено 81-го хворого на БА. Для діагностики ГЕРХ у хворих на БА застосовано спеціальні методи, зокрема УЗД стравоходу. Контрастне УЗД стравоходу в 88,8 % випадків надає змогу виявити патологічний гастроезофагеальний рефлюкс у пацієнтів з клінічними ознаками ГЕРХ. УЗД стравоходу інформативне також для діагностики грижі стравохідного отвору діафрагми, яку виявлено у 43,8 % обстежених. Порівняння даних УЗД з результатами інших методів інструментальної діагностики засвідчило, що у 3-х випадках за нормальних показників ехографічного дослідження зміни виявлено за допомогою ФЕГДС та рентгенографії стравоходу і шлунка. І навпаки, з 4-х пацієнтів із нормальними показниками ФЕГДС під час додаткового УЗД у 3-х виявлено ознаки ГЕРХ. Висновки: УЗД стравоходу має високу інформативність як додатковий метод первинної діагностики ГЕРХ. У хворих на БА, особливо з тяжкими формами, для виявлення ГЕРХ доцільно проводити комплексне дослідження верхніх відділів травного каналу з використанням УЗД стравоходу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.1-43 + Р412.202

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Красюк І. В. 
Розвиток науково-методичних підходів до оцінки вартості банківського бізнесу / І. В. Красюк // Бізнес Інформ. - 2015. - № 2. - С. 236-241. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Дана стаття присвячена систематизації науково-методичних підходів до оцінки вартості банківського бізнесу. Мета роботи - розширення та змістовне доповнення існуючих науково-методичних підходів до проблем оцінки вартості бізнесу банку з урахуванням систематизованих специфічних особливостей ведення банківського бізнесу. Досліджено чинники, що безпосередньо впливають на формування вартості банківського бізнесу. Встановлено, що потреба у визначенні вартості банківських установ в Україні була сформована досить недавно, що пояснюється досить молодим віком національної банківської системи. Зважаючи на зростаючий рівень конкуренції на ринку фінансових послуг та активну участь іноземних інвесторів у капіталізації українських банків, можна зробити висновок про суттєве підвищення вартості бізнесу як об'єкта оцінки. Запропоновано досліджувати вартість банківського бізнесу в контексті інформаційного середовища, що становить інтерес для широкого кола контрагентів та має можливість надавати оцінку ефективності менеджменту, успішності, стійкості, а також інвестиційній привабливості банку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-131

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Красюк І. В. 
Вартісно-орієнтоване управління банком : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / І. В. Красюк; Нац. банк України, ДВНЗ "Укр. акад. банк. справи Нац. банку України". - Суми, 2015. - 22 c. - укp.

Розглянуто науково-методичні підходи до реалізації концепції вартісно-орієнтованого управління в банках (ВОУБ) України. Систематизовано теоретичне підгрунтя, досвід та проблеми розвитку ВОУБ в Україні та світі. Обгрунтовано систему ланцюгів явного та опосередкованого впливу матеріальних/нематеріальних факторів формування вартості на інтереси стейкхолдерів банку, а також канали впливу на підвищення якості ВОУБ. Побудовано багатофакторну модель оцінювання якості ВОУБ. Розроблено підхід до оцінювання рівня сталості розвитку банку як індикатора ефективності стратегії ВОУБ та механізм коригування часових горизонтів її реалізації через врахування дюрації фінансових активів та зобов’язань банку. Розроблено систему індикаторів вартості банків в Україні та на їх основі - пропозиції щодо стратегії ВОУБ для банків з різних кластерів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-862-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА417835 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Подольський Вл. В. 
Сучасні можливості лікування папіломавірусної інфекції у вагітних / Вл. В. Подольський, В. В. Подольський, А. В. Дербак, О. П. Свята, І. В. Красюк // Перинатология и педиатрия. - 2017. - № 2. - С. 42-47. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Мета роботи - дослідити сучасні можливості лікування папіломавірусної інфекції у вагітних. Обстежено 100 жінок із папіломавірусом людини. Визначено перебіг вагітності та пологів і стан мікробіоценозу урогенітальних органів. Наведено результати клінічного спостереження вагітних, інфікованих папіломавірусом людини. З'ясовано, що вагітність у таких жінок перебігає зі значною кількістю різних ускладнень і змінами в стані мікробіоценозу урогенітальних органів, що потребує проведення лікувальних заходів. Для лікування папіломавірусу людини доцільно використовувати препарат інтерферону альфа-2b людини "ВІТАФЕРОН" у терміні після 28 тижнів вагітності. Висновки: у вагітних, інфікованих папіломавірусом людини, вагітність і пологи перебігають зі значною кількістю ускладнень. Наявність папіломавірусу людини у вагітних приводить до негативних змін мікробіоценозу. Доцільно обстежувати вагітних жінок, що мали в анамнезі запальні захворювання статевих органів, невиношування вагітності та інші ускладнення репродуктивного здоров'я на наявність папіломавірусу людини. У разі виявлення папіломавірусу людини під час вагітності доцільно використовувати з лікувальною метою препарат інтерферону альфа-2b людини у терміні після 28 тижнів вагітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.215-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Подольський Вл. В. 
Сучасні можливості лікування папіломавірусної інфекції у вагітних / Вл. В. Подольський, В. В. Подольський, А. В. Дербак, О. П. Свята, І. В. Красюк // Перинатология и педиатрия. - 2017. - № 2. - С. 42-47. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Мета роботи - дослідити сучасні можливості лікування папіломавірусної інфекції у вагітних. Обстежено 100 жінок із папіломавірусом людини. Визначено перебіг вагітності та пологів і стан мікробіоценозу урогенітальних органів. Наведено результати клінічного спостереження вагітних, інфікованих папіломавірусом людини. З'ясовано, що вагітність у таких жінок перебігає зі значною кількістю різних ускладнень і змінами в стані мікробіоценозу урогенітальних органів, що потребує проведення лікувальних заходів. Для лікування папіломавірусу людини доцільно використовувати препарат інтерферону альфа-2b людини "ВІТАФЕРОН" у терміні після 28 тижнів вагітності. Висновки: у вагітних, інфікованих папіломавірусом людини, вагітність і пологи перебігають зі значною кількістю ускладнень. Наявність папіломавірусу людини у вагітних приводить до негативних змін мікробіоценозу. Доцільно обстежувати вагітних жінок, що мали в анамнезі запальні захворювання статевих органів, невиношування вагітності та інші ускладнення репродуктивного здоров'я на наявність папіломавірусу людини. У разі виявлення папіломавірусу людини під час вагітності доцільно використовувати з лікувальною метою препарат інтерферону альфа-2b людини у терміні після 28 тижнів вагітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.215-5 + Р716.216.696.016-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Шефкін Б. В. 
Дослідження та впровадження нейронної мережі на основі TensorFlow / Б. В. Шефкін, І. В. Красюк, В. О. Хоменчук, К. П. Сторчак, А. М. Тушич // Зв'язок. - 2020. - № 6. - С. 20-25. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

TensorFlow - це механізм машинного навчання та глибокого навчання з відкритим кодом, який є зручним та гнучким для побудови поточної загальноприйнятої моделі глибинного навчання. Нейронна мережа - це класична модель глибинного навчання, перевага якої полягає у її потужних можливостях вилучення конволюційних блоків. Нейронна мережа в найпростішому випадку - математична модель, яка складається з кількох шарів елементів, що виконують паралельні обчислення. Спочатку таку архітектуру було створено за аналогією з дрібними обчислювальними елементами людського мозку - нейронами. Мінімальні обчислювальні елементи штучної нейронної мережі теж називаються нейронами. Нейронні мережі, зазвичай, складаються з трьох або більше шарів: вхідного шару, прихованого шару (або шарів) і вихідного шару. Важливою особливістю нейронної мережі є її вміння навчатися на прикладах, це називається навчанням з учителем. Нейронна мережа навчається на великій кількості прикладів, що складаються з пар вхід-вихід (відповідні один одному вхід і вихід). У задачах розпізнавання об'єктів такою парою буде вхідне зображення і відповідний йому лейбл - назва об'єкта. Навчання нейронної мережі - ітеративний процес, що зменшує відхилення виходу мережі від заданого ("відповіді вчителя") - лейбла, яке відповідає даному зображенню. Цей процес охоплює кроки, названі епохами навчання (вони зазвичай обчислюються тисячами), на кожному з яких відбувається підгонка "ваг" нейронної мережі - параметрів прихованих шарів мережі. Після завершення процесу навчання якість роботи нейронної мережі переважно досить гарна для виконання завдання, під яке її було навчено, хоча оптимальний набір параметрів, котрі ідеально розпізнають усі зображення, часто підібрати неможливо. На основі платформи TensorFlow побудовано модель нейронної мережі з двома згортковими шарами. Модель пройшла навчання та тестування за допомогою набору даних MnisT. Показник точності тесту може досягати 99,15 % і порівняно з коефіцієнтом 98,69 % у моделі з однією згорткою шару показує, що модель нейронної мережі з двома згортаннями має кращу здатність щодо виокремлення ознак і класифікації прийняття рішень.


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14808 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського